Stále viac horúce letá nás nútia hľadať riešenia, ako si spríjemniť bývanie v našich domoch a bytoch alebo prácu v kanceláriách. V dôsledku klimatických zmien už nestačia schladiť vzduch iba ventilátory. Nehovoriac o tom, že ventilátory víria prach vo vzduchu a alergici na to reagujú veľmi zle, pričom možnosť vyvolania alergií u senzibilných osôb aj vo vyššom veku nie je vylúčená. Dobre udržiavané klimatizácie takéto riziko výrazne znižuje.

Sofistikované klimatizácie dnes už nemajú len vlastnosti chladenia, ale dokážu vzduch aj ohrievať. A tak sa stávajú nezávislými a veľmi užitočnými pomocníkmi v prechodných obdobiach počas chladnejších dní mimo vykurovacej sezóny. Technici spoločnosti Strojsmalt po obhliadke priestorov dokážu navrhnúť efektívne riešenie šité na mieru.

Vieme, že predajom sa starostlivosť o zákazníka nekončí. Aby nám klimatizácia dodávala skutočne kvalitný a čistý vzduch, je treba sa o ňu starať. Minimálne raz ročne ju treba vyčistiť, vyprať alebo vymeniť filtre. Spoločnosť Strojsmalt ponúka komplexné čistenie klimatizácie za 49 Eur (v rámci Banskej Bystrice vrátane cestovného). A ako bonus Vám naši technici pridajú do klimatizácie aj príjemnú osviežujúcu vôňu zdarma.

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme, kontaktujte nás na tel. čísle 0905 600 860 alebo na maili obchod@strojsmalt.sk.

Naša prevádzka je otvorená pondelok – piatok 8.00 – 18.00 hod. alebo v sobotu 8.00 – 13.00 hod.