STROJSMALT je servisná spoločnosť spojená s predajom kuchynských spotrebičov a originálnych náhradných dielov. A práve z dôvodu, že máme zmluvy priamo s importérmi a sme ich bezprostredným partnerom na vykonávanie záručného a pozáručného servisu, máme vynikajúce dodávateľské podmienky na takmer všetky značky spotrebičov dostupných na slovenskom trhu. Ak náš zákazník má predstavu, ako by mala byť vybavená jeho kuchyňa, my dokážeme ponúknuť spotrebiče na mieru. Ak zákazník nemá konkrétnu predstavu, máme vyše 20 ročné skúsenosti s predajom a servisovaním spotrebičov a vieme poradiť podľa užívateľských očakávaní zákazníka.

Rýchla dodacia doba je zaručená tým, že objednávame priamo od importérov. Nemusíme uprednostňovať výpredaj spotrebičov zo zaplnených veľkých centrálnych skladov, ako to musia robiť niektoré sieťové predajne. My objednávame to, čo chce zákazník a to bezodkladne. Čo je dostupné pre slovenský trh, je dostupné aj pre nášho zákazníka.

Ak zákazník realizuje komplexnú rekonštrukciu kuchyne, je dobré prísť navštíviť nás skôr, ako sa začne komunikovať so stolárom. Inštalácia vybratých vstavaných spotrebičov môže mať svoje špecifiká a je škoda prispôsobovať vysnívané spotrebiče k nábytku. Kuchynský nábytok a kuchynský spotrebič musí byť v symbióze, aby každá pani alebo pán kuchyne v nej našiel očakávaný komfort. Však kuchyňa má slúžiť nám a nie my kuchyni …

 

🙂 Individuálny prístup

🙂 Rýchle dodanie

🙂 Široký sortiment

🙂 Vernostné zľavy Sphere min. 10 %

🙂 Odborná montáž s potvrdením

🙂 Dovoz zdarma

🙂 Ekologická likvidácia starého spotrebiča bez poplatku