STROJSMALT, s.r.o. Vám ponúka predaj domácich spotrebičov, príslušenstva a náhradných dielov, či predaj elektroinštalačného materiálu. Odborne Vám nainštalujeme nový voľne stojaci aj vstavaný elektrospotrebič. Súčasťou našej komplexnej služby v starostlivosti o Vašu funkčnú domácnosť je aj certifikovaný servis domácich spotrebičov. Spolupracujeme s importérmi všetkých značiek na Slovenskom trhu (MORA, GORENJE, FAGOR, WHIRPOOL, BEKO, ZANUSSI, INDESIT, AEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, LIEBHERR, FERROLI, TATRAMAT, HAKL … mnohé iné).

Zabezpečíme Vám dodanie umývačiek, práčok, sporákov, varných platní, rúr, mikrovlniek, bojlerov, ohrievačov … jednoducho akéhokoľvek pomocníka do domácnosti, ktorý si budete želať. Naša ponuka nie je obmedzená iba na tovar, ktorý je na predajni. Objednáme a dovezieme Vám čokoľvek, čo si vyberiete. Výber u dodávateľov je vždy väčší ako vystavený tovar na akejkoľvek predajni, ktorú navštívite.


Prečo sa môžete na nás obracať s dôverou?

Máme vyše 20 ročné skúsenosti so servisom elektrických zariadení, zabezpečujeme originálne náhradné diely na všetky značky domácich spotrebičov. Postaráme sa o Vás nie len pri predaji, ale aj v čase, keď už budete mať domácich pomocníkov nainštalovaných doma.

Našim registrovaným zákazníkom ponúkame množstvo výhod a zliav. Navštívte našu predajňu v moderných priestoroch s pohodlným a bezplatným parkovaním pred predajňou na Medenom Hámri 5.

Kolektív spoločnosti STROJSMALT sa teší na Vašu návštevu.
Sme pripravení splniť Vaše želania, príďte si nás vyskúšať.

Videovizitka spoločnosti